Väravaautomaatika SOMMER

Väravaautomaatika SOMMER

SOMMER väravaautomaatika saab paigaldada igale väravale.
Nii olemasolevale, kui ka planeeritavale. Olemasoleva värava puhul ei ole eriliste eeldustega vaja arvestada, kõike saab lahendada. Elektrikaabli olemasolu on vajalik, kuid sedagi saab tuua hiljem juurde. Massiivsete kivipostide puhul (juhul, kui värav on paigaldatud postide suhtes keskele) on vajalik SOMMER väravaautomaatika erilahendust kasutada.
Väravaautomaatika tooteid on nii liugväravale, kui ka tiibväravatele.

Väravaautomaatika SOMMER  “Made in Germany”

Väravaautomaatika SOMMER ajameid toodetakse Saksamaal, aastast 1980. Sommeri tark- ja riistvara on välja töötataud täielikult “omas majas” ja pärjatud suurepärast kvaliteeti ja uuenduslikku tehnoloogiat märgistava “Made in Germany” tunnusmärgiga. Sommer on juhtivaid kvaliteetse väravaautomaatika, garaažiukse automaatika ja koduautomaatika kaugjuhtimisseadmete tootjaid Euroopas.

Väravaautomaatika SOMMER süsteemid on varustatud magneetiliste lõpulülititega (magneetiliste lõpulülitite korral ei esine automaatikal talvel probleeme seoses lõpulülitite külmumisega).

Sommer suhtub väga tõsiselt väravaautomaatika puhul ohutuse küsimusse. Väljatöötatud tehnoloogia on kindel ja usaldusväärne. See on kindlasti oluline faktor lastega ja lemmikloomadega peredele.

Iselukustuv mootor tagab kaitse võõraste eest, mingisugust lisalukustust ei ole tarvis teha. Sommeri väravaautomaatika puhul jääb värav lukustatuks ka elektrikatkestuse puhul. See tagab optimaalse ohutuse igas olukorras.

Nii Sommeri tiibvärava automaatika, kui ka liugvärava automaatika on kiirelt ja lihtsasti paigaldatav. Paigaldust pakub Topdoor, kuid soovi korral võib seda ka ise teha. Samuti on ka juhtimiskeskuse programm lihtne ja arusaadav.

Avariiolukorra puhul on värav käsitsi lukustatav ja avatav igast asendist. Sellistel juhtudel saate muidugi alati abi ka helistades Topdoori kontaktnumbrile.

Aitame nõu ja jõuga kõikides väravaautomaatikaga ettetulevates küsimustes.väravaautomaatika sommer

Loe lisaks:

Väravaautomaatika toodete hinnad
Väravaautomaatika SOMMER tooted
Mida teha väravaautomaatika tõrke esinemise korral
Sõrmejäljelugeja automaatikale
Liugväravad
Tiibväravad
Tõkkepuud
Aia ehitus
Aiapostid
Aiaväravad