Väravaautomaatika SOMMER 2018-01-24T16:45:15+00:00
Väravaautomaatika SOMMER

Väravaautomaatika SOMMER

Väravaautomaatika SOMMER

SOMMER väravaautomaatika saab paigaldada igale väravale. Nii olemasolevale, kui ka planeeritavale. Olemasoleva värava puhul ei ole eriliste eeldustega vaja arvestada, kõike saab lahendada. Elektrikaabli olemasolu on vajalik, kuid sedagi saab tuua hiljem. Vaid massiivsete kivipostide puhul ei saa alati SOMMER väravaautomaatika lahendust kasutada (juhul, kui värav on paigaldatud postide keskele). Väravaautomaatika tooteid on nii liugväravale, kui ka tiibväravatele.

Väravaautomaatika SOMMER iseloomustus

Sommer väravaautomaatika ajameid toodetakse Saksamaal ning need on varustatud magneetiliste lõpulülititega (magneetiliste lõpulülitite korral ei esine automaatikal talvel probleeme seoses lõpulülitite külmumisega).

Sommer suhtub väga tõsiselt väravaautomaatika puhul ohutuse küsimusse. Väljatöötatud tehnoloogia on kindel ja usaldusväärne. See on kindlasti oluline faktor lastega ja lemmikloomadega peredele.

Iselukustuv mootor tagab kaitse võõraste eest, mingisugust lisalukustust ei ole tarvis teha. Sommeri väravaautomaatika puhul jääb värav lukustatuks ka elektrikatkestuse puhul. See tagab optimaalse ohutuse igas olukorras.

Nii Sommeri tiibvärava automaatika, kui ka liugvärava automaatika on kiirelt ja lihtsasti paigaldatav. Paigaldust pakub Topdoor, kuid soovi korral võib seda ka ise teha. Samuti on ka juhtimiskeskuse programm lihtne ja arusaadav.

Avariiolukorra puhul on värav käsitsi lukustatav ja avatav igast asendist. Sellistel juhtudel saate muidugi alati abi ka helistades Topdoori kontaktnumbrile.

Aitame nõu ja jõuga kõikides väravaautomaatikaga ettetulevates küsimustes.

Loe lisaks:

Väravaautomaatika toodete hinnad
Väravaautomaatika SOMMER tooted
Mida teha väravaautomaatika tõrke esinemise korral
Sõrmejäljelugeja automaatikale
Liugväravad
Tiibväravad
Tõkkepuud
Aia ehitus
Aiapostid
Aiaväravad