SOMweb

SOMweb on turvaline nutikodu lahendus, kus andmed jäävad garaaži. Süsteem võimaldab draive juhtida nutitelefoni rakenduse või veebibrauseri kaudu. Andmed on ohutud, kuna neid ei salvestata välistes serverites, vaid need jäävad selle sõna otseses mõttes koju.

Turvalisus

Integreeritud server salvestab kõik andmed SOMwebi. Kasutajaandmeid välistesse serveritesse ei salvestata, mistõttu on teie andmed häkkerirünnakute eest optimaalselt kaitstud.  Valikuline videofunktsioon tagab veelgi suurema turvalisuse.

 

Mugavus

Ainult ühe SOMwebi abil saate juhtida kuni kümmet draivi.

Samuti mugavalt oma garaažiuksi avada / sulgeda või lihtsalt ukse olekut kontrollida.

Juhtimine

SOMweb toetab hääljuhtimist Siri ja Google Assistanti kaudu. Lisaks saab SOMwebi juhtida ka IFTTT kaudu Amazon Alexaga.

Video funktsioon

Saate vaadata oma IP-kaamerate otsevoogu, kui ust rakenduses SOMweb liigutatakse. Saate märguandeid ukse liikumise kohta e-posti teel või rakenduses SOMweb. Mälus olevaid videosalvestisi saate hiljem vaadata.

Koduvõrk või Interneti-ühendus

SOMwebil on server ja see loob otsese ühenduse WLAN-toega seadme ja draivi vahel. LAN-kaabliga töötamiseks on vajalik USB-ühenduse jaoks valikuline LAN-adapter.

Google Playst ja App Store’ist saab alla laadida tasuta rakendusi nii Androidi kui ka iOS-i operatsioonisüsteemile. Rakendus ühildub operatsioonisüsteemidega Android 4.4 ja iOS 9.1.

Aeg
Kasutajate juurdepääsu piiramine nädalas, päevas või tunnis.

Koht
Otsustage, kas kasutajal on juurdepääs ainult kohalikus võrgus või ka Interneti kaudu.

Väravad
Määrake, milline kasutaja saab väravat juhtida.

Kalender
Vaata, millal ja kes väravad väravas avasid.