Tiibväravad – mugavus ennekõike!

Tiibväravad, väravaautomaatika, puitaed

Topdoor leiab sobiva lahenduse kõikidele paigaldusolukordadele. Tsingitud metallist kuni roostevaba metallini, kaldus või otse värav, Sa ei pea teadma võimalusi, meie aitame leida sobiva lahenduse.

Tiibväravad –  väravaautomaatika

Väravaautomaatika tiibväravale ei ole mitte ainult usaldusväärne ja mugav, see on ka väga lihtsalt ja kiiresti paigaldatav. Seda saab paigaldada universaalselt, ükskõik, kas parem- või vasakpoolsena. Samuti nii sisse kui ka väljapoole (erilahendused) avanevatele tiibväravatele. Võimalus on leida automaatika lahendus erinevate aiapostide korral (metallpostid, kivipostid). Väravaautomaatika on meie koostööpartneriks Saksamaa firma Sommer

Lehisest piirdeaed, lehisest aed, lehisest aialipid, lehisest väravad

Kliki fotol, et näha videot tiibvärava automaatikast Twist 350

Vajadusel juhendame ka ise paigaldama väravaautomaatikat tiibväravale. Kui tiibväravad, millele soovite väravaautomaatika lisada, asuvad Tallinnast kaugel, siis paneme automaatika postipakina Teie poole teele ning meie tehnik juhendab Teid paigaldamisel.

 Tiibväravad – soodne hinnatase

Tiibväravad on võrreldes lükandväravatega kliendisõbralikuma hinnaga ning lihtsa ja töökindla konstruktsiooniga. Samas loetakse tiibväravate miinuseks võrreldes lükandväravatega tema suurt pöördenurga vajadust värava avanemisel. Lumerohkel talvel peab arvestama, et automaatika ei ole mõeldud tiibväravate abil lumelükkamiseks. Kerge lumega tuleb ta toime, kuid raske ja rohke lume korral tuleb tiibväravad ja nende tööraadius puhastada lumest.

Tiibväravad – tehnoloogia

Tiibväravate põhiraam valmistatakse nelikanttorust 60 x 40 mm, aiapostid nelikanttorust 100 x 100 x 3 mm. Raam ja väravapostid viimistletakse pulbervärviga RAL värvikataloogi alusel ning soovituslik on kogu värava konstruktsioon enne värvimist kuumtsinkida. Käsikasutuse korral varustame väravalehed maariividega ning ülemise pöördriiviga (pöördriiv on tabalukuaasaga). Automaatikaga väravalehtedele lisame (kui arhitektuurne lahendus võimaldab) lisa horisontaali ajami kinnitamiseks maapinnast sobivale kõrgusele, et ajam ei oleks liialt maapinna ligi.  

Tiibväravate raami külge saab hiljem kinnitada kas puitlaudise, spetsiaalse aiavõrgu või kergpaneeltäidise. Lisaks pakume varbtäitega tiibväravaid, kus täitena on kasutatud täismaterjali 16mm x 16mm või nelikanttoru 20 x 20 mm. Need näited on toodud võimalike variantidena, tegelikkuses lahendame ka erilahendusi ja erisoove ning mõtleme Teiega koos, kui Teil on omal ootused ja nägemused. 

Meilt on võimalik tellida kogu tiibvärava komplekt (väravad, väravaahinged, aiapostid, väravaautomaatika) koos paigaldusega, kuid soovi korral pakume oma tooteid ka ilma paigalduseta. 

Tiibvärava keevishinged on toodetud Euroopa juhtivama aiaväravate materjalide ja detailide tootja Comunello poolt, tänu millele on tagatud värava pikk eluiga ning hea kvaiteet.