Järjest enam on inimestele vajalik võimalikult vähe hooldust vajavad piirdeaiad. “Eluaeg” on ehitatud puidust aedasid, kuid siiski on järjest enam inimestel aega nappimas ja otsitakse kaasaegsemaid viise lähenemaks aiaehitusele. Samuti võib olla põhjuseks immutusvahendite koostise muutumine. Kui 15 aastat tagasi ostetud immutatud puit võis ka 10 ja rohkemgi aastat probleemideta vastu pidada, siis järjest enam kohtab inimesi, kes on sattunud justkui aiaehituse “nõiaringi”. Saab aed tehtud ja 4-5 aasta pärast ei kannata see enam kriitikat, tehakse uus ja jälle sama tulemus. Siis pole ime, et tekib tunne, nagu kogu aeg peab aeda ehitama.

Piirdeaiad vajavad hooldust, mõtle sellele enne aia ehitust!

Topdoor on aedu ehitanud juba aastast 2006 ja võime siinkohal väita kindlalt, et trendid aiaehituses on muutunud, nagu kõik muu meie ümber. Ja meie käime nende muutunud ootustega kaasas, püüame leida kogu aeg uuemaid lahendusi, et tellijad ennast rahulolevana tunneksid.

Alati on võimalus valida metallaed, ja saab loodetavasti aastakümneid aiailu nautida.

Aga mida teha, kui siiski ümbritseva, majaga või iseenda maitsega haakub siiski puit rohkem, kui metall? On viise, kuidas ka puitaeda saab ehitada vastupidav

Küsi nõu, kuidas ehitada piirdeaiad, mis peavad võimalikult kaua vastu:

Kontakt

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Loe veel:

Piirdeaiad Video

Aia ehitus
Väravad
Tiibväravad väravaautomaatika
Liugväravad väravaautomaatika