Digitaalsed võtmed elektrilukule

 

Uus nutikas moodul väravatele, mida sooviks juhtida eemalt. 

BLE moodul ei vaja seadme juures ega telefonis internetti, kui digivõtmed on salvestatud telefoni.

Moodul sobib nii värava, tõkkepuu kui ka garaažiluku  juhtimiseks.

Mooduleid on Äppi võimalik lisada üle kahesaja ja võimalik on süsteemi hallata ka brauseriseripõhises tarkvaras.

Vaata toodet meie poes

Ingliskeelne tooteleht

Äpiga värava avamine
Äpiga värava avamine
Äpiga värava avamine
Äpiga värava avamine

NUTIKAS

  • Väravapult kadunud?
  • Külaline aia taga?
  • Laps ei saa sisse?
  • Kuller tahab pakki tuua?

Ainult üks klikk mobiilis ja Sinu uks või värav avaneb.

Ja väravat saad mugavalt avada ka eemal olles. 

LIHTNE

Luku juhtimiseks tuleb:

  • ühendada Moodul 
  • laadida alla BLE äpp ( sobib nii  IOS kui ANDROID )
  • Vormistada kasutaja (skaneerida QR kood või sisestada seerianumber käsitsi) 

Ja moodul ongi kasutusvalmis. 

 

Äpiga värava avamine
Äpiga värava avamine

TURVALINE

Digitaalsed võtmed laetakse turvaliselt läbi QR koodi nutitelefoni. Võtmed asuvad ainult kasutaja mobiilis ja võtit ei saa jagada ega kopeerida teise telefoni. Kui oled kodust ära, saad personaalset võtit ka kaugelt teistele jagada.

BLE Äpis kontrollid ja jagad sina ise administraatorina laiali digitaalsed võtmed kas üheks tunniks või piiramatuks ajaks. Sul on täielik ülevaade kes ja millal digitaalseid võtmeid kasutas.

 

Järgnev info pärineb tele2.ee lehelt:

Eemalt avamine

Turvalisuse huvides töötab BLE Locking iga inimese jaoks genereeritud unikaalsete võtmete kaudu ukse asukohas ja ainult üle Bluetooth sidekanali. Seetõttu peab ukse avamise ajal inimene viibima ukse vahetus läheduses, mis siseruumides on 6-12m ja välistingimustes otse vaates kuni 60m. Hetkel on võimalik, olenemata Sinu asukohast, ukse taga olevale inimesele jagada näiteks ühekordne või püsiv läbipääsu õigus. Selle peale genereeritakse ukse taga olevale inimesele unikaalne digivõti ja see saadetakse tema telefoni ning ta saab ukse avada. Läbipääsu jagamiseks peavad Sinu ja võtme saaja telefon olema internetiühendusega, et võti telefoni jõuaks.

Mis saab, kui mu telefon kaob või aku saab tühjaks?

Need olukorrad on võrreldavad tavalise võtme unustamise või kaotamisega. Samas saad tänu digitaalsele võtmele nendest olukordadest palju lihtsamalt välja.

1) Aku tühjaks saamine on võrreldav koduvõtme ununemisega näiteks töö juurde. Digivõtme lahenduse puhul saad paluda naabrilt laadijat või küsida naabri telefoni, et sinna ukse avamiseks ajutiselt uus võti genereerida. Kui koduuks lahti, saad BLE Lockingu äpi ja võtme naabri telefonist kustutada.

2) Mobiiltelefoni kadumine on võrreldav tavalise füüsilise võtme kadumisega. Ka siin on telefonis asuval digitaalsel võtmel oluliselt odavamad ja lihtsamad võimalused soovitud olukorra lahendamiseks. Esmalt on võimalik koheselt iga ettejuhtuva arvuti kaudu BLE Locking portaali kaudu oma telefonis asuvad võtmed kustutada. Uue telefoniga saad hõlpsasti uued võtmed selle telefoni jaoks genereerida. Uute digivõtmete genereerimine on kordades odavam kui tavaliste füüsiliste võtmete tegemine. Kui standard digivõti maksab umbes 2 €, siis uue kõige lihtsama tavavõtme tegemine maksab vahemikus 4-20 €. Kallimad ulatuvad 80 € või enamani. Sinna lisandub ka pikk ooteaeg.

Ühildumine

BLE Locking lahendusega ühilduvad kõik elektrilised lukud ja garaažiuste ning autoväravate elektriajamid, mis töötavad 12-24VDC vooluga või muud elektrilised seadmed, mis töötavad 110-230VAC vooluga.