Liugvärava tarvikud, juhtsiin, juhtrullikud

Liugvärava tarvikud

Liugvärava toimimisel on kõige olulisemaks komponendiks juhtsiin ja juhtrullikud. Tihti valmistatakse neid ise, kuid meie kogemus näitab, et neid ei saa valmistada nn “põlve otsas”. Me oleme leidnud, et olulised liugvärava tarvikud tuleb osta oma ala spetsialistide käest, kus käib pidev tootearendus, pikaajaline katsetus ja inseneri töö käsikäes ajaga.

Pakume itaalia tootja Comunello juhtsiine ja juhtrullikuid, kes on juba 50 aastat spetsialiseerunud ainult aiavärava tarvikute tootmisele ja müüvad neid üle maailma, olles väga hinnatud oma segmendis. Me ise oleme kasutanud Comunello siine ja rullikuid viimased kümmekond aastat ja pole siiani ühtegi objekti, millel oleks esinenud rullikute purunemist või muid ebameeldivusi, mis ebakvaliteetse koostisosa puhul kergesti võib liugvärava puhul juhtuda. Küll aga oleme käinud korduvalt remontimas mittetöötavaid väravaid, kus on kasutatud tsertifitseerimata rullikuid. Ei ole osatud arvestada koormusi, väravatel on liiga lühikesed vastukaalud, mistõttu rullikud kuluvad kiiresti.

Seega peab ka värav olema õigesti ehitatud. Vastukaal peab olema vastavalt värava lahendusele. Liugvärava süda on juhtrullikud, mis peavad saama vabalt liikuda juhtsiinis. Sel juhul ei koorma värava liikumine väravaautomaatikat ega rullikuid.

Kokkuvõttes võib öelda, et korralikul liugväraval on 2 võtmeomadust: õige vastukaaluga ehitatud värav ja kvaliteetsed juhtrullikud koos juhtsiiniga.

Lisaks pakume ka erinevaid juhtsiini otsarullikuid, juhtsiini vastukannusid, erinevaid ülemisi juhtrullikuid. Ehk kõike mida on vaja liugvärava ehitamise juures. Algusest lõpuni.

Me soovime isetegijatele pakkuda kõiki aiaehitamiseks tarvilikke komponente. Oleme nende maaletoojad ja ehitame ka ise igapäevaselt väravaid. Soovime pakkuda vaid vastupidavat ja kvaliteetset tootevalikut, sellist, mida ise oma pika praktika jooksul oleme hinnanud parimaks.

Liugvärava tarvikute hinnad

Liugvärava siinid