Garaažiuksed 2017-05-03T10:44:39+00:00
Garaaźiuksed, graaźiukse automaatika, sommer

Garaaźiuksed, garaaźiukse automaatika saksa firmalt SOMMER

Pakume garaaživäravaid nii eramutele kui ka tööstushoonetele.

Eramu garaažiuksed

Eramu garaažiuksedGaraažiuksed ehk ülestõstetavad sektsioonuksed on lihtsa konstruktsiooniga, mis vajavad vähe ruumi paigaldamiseks; uksed on kasutamisel ohutud; ilmastikukindlad ja hea soojapidavusega. Sektsioontõstuksed on ideaalsed väikese õue ja ridaelamute korral, kuna uks avaneb vertikaalselt üles, liikudes mööda siine lae alla ning selline lahendus võimaldab kasutada garaaži kogu mahus.

Eramu garaažiukse üldinformatsioon

Ukseleht koosneb 40mm paksustest soojustatud sektsioonidest. Tihendid ukselehe ja vertikaalsiinide servades tagavad ukse ilmastikukindluse ning minimaalsed soojakaod. Ukselehe soojustuseks on kasutatud freoonivaba polüuretaanvahtu, mis on ümbritsetud 0,5mm paksuse galvaniseeritud teraslehega. Ukseleht on kaetud ilmastikukindla polüestervärviga. Sektsioonide soojusülekandeteguri väärtus K = 1,4 W/(m²·°K).

Vaata lähemalt…


Tööstuslikud garaažiuksed

Tööstuslikud garaažiuksedTööstusliku garaažiukse üldinformatsioon

Ukseleht koosneb 40mm paksustest soojustatud sektsioonidest. Tihendid ukselehe ja vertikaalsiinide servades tagavad ukse ilmastikukindluse ning minimaalsed soojakaod. Ukselehe soojustuseks kasutatakse freoonivaba polüuretaanvahtu, mis on ümbritsetud 0,5mm paksusega galvaniseeritud teraslehega. Ukseleht on kaetud ilmastikukindla polüestervärviga. Sektsioonide soojusülekandeteguri väärtus K = 1,4 W/(m²·°K).

Vaata lähemalt…

Topdoor müüb ka eramu tõstustele automaatika komplekte ja varuosasid.
garaaźiuste automaatika
tõstuste varuosad