Värava automaatika tiibväravale SOMMER

Värava automaatika tiibväravale

Automaatika aiaväravatele (firmalt SOMMER, Saksamaa)

Automaatika paigaldatuna koduväravatele lisab uskumatult palju mugavust igapäevaellu. Äärmiselt mugav on vajutada autost pulti ning olenemata ilmast liigub värav vastavalt Teie soovile ning jääb ära tülikas autost sisse-välja käimine. Samuti on see mugav kasutada toast, kui näiteks külalised on värava taga. Topdoor paigaldab väravaautomaatika kiiresti või juhendab Teid seda tegema ning see taskukohane luksus on peagi Teie jaoks asendamatu.

Automaatika tiibväravale ja liugväravale

Väravaautomaatika saab paigaldada nii uuele,  kui ka juba olemasolevale aiaväravale. Topdoor pakub kõrgelthinnatud saksa kvaliteediga SOMMER tooteid. Automaatikatooted on saadaval nii tiibväravale, kui liugväravale. Samuti nii kodukasutuses olevatele, kui ka tööstuslikele väravatele.
Tiibväravad avanevad kahes osas kas sissepoole või väljapoole, vastavalt soovile ja võimalustele.
Liugväravad avanevad ühes osas paralleelselt piirdeaiaga, kas paremale või vasakule, vastavalt soovile või võimalustele. 

Automaatikatoodetest pakume firma SOMMER (tootjamaa: Saksamaa) ajameid, mis on varustatud magneetiliste lõpulülititega (magneetiliste lõpulülitite korral ei esine automaatikal talvel probleeme seoses lõpulülitite külmumisega).

Sommer suhtub väga tõsiselt väravaautomaatika puhul ohutuse küsimusse. Väljatöötatud tehnoloogia on kindel ja usaldusväärne. See on kindlasti oluline faktor lastega ja lemmikloomadega peredele.

Iselukustuv mootor tagab kaitse võõraste eest, mingisugust lisalukustust ei ole tarvis teha. Sommeri väravaautomaatika puhul jääb värav lukustatuks ka elektrikatkestuse puhul. See tagab optimaalse ohutuse igas olukorras. Nii Sommeri tiibvärava-, kui ka liugväravaautomaatika on kiirelt ja lihtsasti paigaldatav. Samuti on ka juhtimiskeskuse programm lihtne ja arusaadav. 

Avariiolukorra puhul on värav käsitsi lukustatav ja avatav igast asendist. Sellistel juhtudel saate muidugi alati abi ka helistades Topdoori kontaktnumbrile. Aitame nõu ja jõuga kõikides väravaautomaatikaga ettetulevates küsimustes. 

vaata lähemalt liugvärava väravaautomaatika

vaata lähemalt tiibvärava väravaautomaatika

vaata lähemalt väravaautomaatika rike


Garaažiuste automaatika (firmalt Sommer, Saksamaa)

Automaatika juhtimine garaaźiuste puhul toimub üldjuhul kas puldist või nupplülitist. Lisaks on võimalik seda juhtida ka mobiiltelefoniga GSM mooduli abil.

Vaata lähemalt →


GSM moodul automaatika juhtimiseks

GSM moodul väravaautomaatika juhtimiseks mobiiltelefoni abil firmalt “T.E.L.L.”(mugav ning soodne lahendus automaatika juhtimiseks paljude kasutajate korral, nt korteriühistud)

Vaata lähemalt →


Video-fonosüsteem (firmalt Sommer, Saksamaa)

Värviline video-fonosüsteem koos kutsungipaneeliga firmalt Sommer. 

Vaata lähemalt →


Paigaldusjuhendid

Vaata lähemalt →