Liugvärava automaatika saab lisada peaaegu kõigile väravatele, erandeid on tõepoolest vaid üksikud. Seega pole oluline, kas Teie värav on paigal püsinud juba aastaid ilma igasuguse väravaautomaatikata või te alles planeerite aiavärava ehitamist.

Automaatika paigaldusel oleme heameelega abiks, ükskõik kas nõuga (paigaldate ise) või jõuga (paigaldame meie).

Liugvärava automaatika STArter ja RUNner 

Ohutus

Automaatika õpib ise ja töötab optimaalselt tänu DPS-le (Dynamic Power System). See kohandub keskkonda ja liigub alati sama kiirusega (ka suure tuule või lumega). Kui ilmneb äkiline takistus (koer, laps, ese), siis värav peatub.

Pikk eluiga

Liugvärava automaatika RUNner+

Sujuv kiiruse aeglustumine enne lõplikku sulgemist/avenemist hoiab seadmeid, pikendab eluiga ja tulemusena on värava töö vaikne ning sujuv.

Voolukatkestus – mis nüüd?

Voolukatkestuse korral saab automaatikat juhtida käsitsi. Isegi kui rakendub tugev kontaktrõhk, võib vabastusluku avada vähese jõu rakendamisega ning pääseda sisse/välja. Lisavarustusen saadaolev SOMMER-i akupatarei lubab voolukatkestuse ajal jätkata tavapärast värava sulgemist/avamist puldist (max 10 tsüklit). Akupanga info ja hinna leiab siit.

Funktsioonid, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks

Nn jalgvärava funktsiooni saab kasutada näiteks värava osaliseks avamiseks jalgratturile või jalakäijale.  Automaatse sulgemisfunktsiooniga saate olla kindel, et teie värav alati sulgub. Peale fotosilmadest möödumist sulgeb värav määratud aja pärast ise automaatselt.

STArter S2+
Liugväravad väravaautomaatika RUNner
RUNner+
väravaautomaatika, topdoor
Automaatika puldid
Liugvärava tarvikud, juhtsiin, juhtrullikud
Liugvärava tarvikud

Topdoor müüb ja paigaldab Saksa firma SOMMER väravaautomaatikat.
Loe lähemalt SOMMERI kohta siit.