Tõkkepuu SommerTõkkepuud võimaldavad kõige lihtsamalt ja mugavamalt piirata autode sissepääsu parkimisalale.

Tõkkepuud ja parkimistõkised

Sommeri poolt kvaliteet – Sina naudi mugavust!
Seejuures on olulisemaks kriteeriumiks SOMMERIle Sinu turvalisus. Samuti võid kindel olla aastatepikkuses kestvuses. See ei tulene mitte ainult kõrgest kvaliteedist ja mugavast kasutusest, vaid need on ka hoolikalt meisterdatud ja sertifitseeritud.

Automaatne takistuse tuvastamise süsteem tagab automaatse avanemise. Dynamic Power System (DPS) rakendab vajalikku jõudu ja muudab seda vastavalt muutuvatele välistingimustele.

Pane üles, pista “stepslisse” ja tehtud! Paigaldus ilmselt ei saa olla lihtsam. Poomi saab lühendada vastavalt Sinu vajadustele mõõtmete osas ning valida saad nii parem-, kui vasakpoolseid tõkkepuid, mistõttu ei ole vaja seadistusi paigaldusel muuta. Lisaks lihtsustab paigaldamist kerge alumiiniummaterjal. Samas on see materjal äärmiselt vastupidav igasugustes ilmastikuoludes. Lisaks on SOMMERI tõkkepuud, peaaegu et, hooldusvabad!

Tõkkepuud ja parkimistõkised ükskõik, kas era- või kommertskasutusse! Enamlevinud tõkkepuu kasutuskohtadeks on korterelamute hoovid, erinevad parklad ning firmade territooriumid.

Tõkkepuud saab juhtida üldjuhul kas puldist, nupplülitist või mobiiltelefoniga GSM mooduli abil. Lisaks on võimalik kasutada kaardiga või nn tabletiga avamist.

Vaata tooteid ja hindasid meie poessommer

 


Loomulikult teeme kõik vajaminevad joonised.

Paigaldusjoonis, tõkkepuu joonis