Twist 350 rapido

Kiire, kiirem, tormiline

(rapid – ingl.k. tormiline, kiire)

Võrreldes Twist 350 -ga on rapid versioon 30 % kiirem. Liigutab kuni 3 meetrist väravalehte, mis on kuni 300 kg-ne turvaliselt ja kiirelt.

Tootekirjeldus

 • Kiire ja sujuv avamine ja sulgumine.

 • Saab paigaldada kas vasakule või paremale väravatiibale, sobib ka väljapoole avanevatele väravatele

 • SOMMERi välja töötatud ja patenteeritud pidurisüsteem tagab ülimalt usaldusväärse toimimise – isegi kuni 2-tonniste äärmuslike koormuste korral (nt tuulekoormuse, sissemurdmiste või vandalismi puhul)

 • Kiire paigaldus ja lihtne elektriühendus

 • Usaldusväärne juhtimine paljude seadistusvõimalustega

 • Tuvastab võimaliku takistuse usaldusväärselt ning hoiab ära õnnetuse (inimese, looma, auto vms kokkupõrge väravaga) elektrooniliselt reguleeritud jõu mõõtmise DPS (dünaamiline toitesüsteem) abil, mis on praegu kõige ökonoomsem viis. See kohaneb keskkonnaga ja liigub alati sama kiirusega. Operaatori jaoks tähendavad takistused seda, et ta vajab järsku rohkem jõudu. Sel juhul see peatub või pöördub tagasi. See hoiab ära vigastused ja vara kahjustamise.

 • Iselukustuv, ilma elektrilise lukustuseta. Kui suletud väravad on tugeva tuule käes, surub ka operaator automaatselt vastu tuult.

 • Operaatorit on lihtne käsitsi vabastada igas asendis (nt elektrikatkestuse korral)

 • Optimaalne jõu rakendamine läbi pehme jooksu Tõhus jõu rakendamine tagab kontrollitud pehme sõidu kaldteel, mis väldib tarbetut võimsuse kadu.

 • Funktsioonid, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks Läbikäidava funktsiooni abil saab avada ainult ühe väravatiiva ja pääseda kinnistule näiteks jalgrattaga. See tähendab, et täiendavaid aiaväravaid pole vaja, mis võimaldab täielikult kasutada kogu sissesõidutee laiust. Automaatse sulgemisfunktsiooniga saate olla kindel, et värav on alati teie taga lukus. Pärast fotoelemendi läbimist sulgub värav määratud aja möödudes automaatselt.

 • Roostevabast terasest täppisosad. Roostekindel korpus on valmistatud alumiiniumist ja kiudklaasist tugevdatud, ilmastikukindlast plastikust, pika tööeaga hooldusvaba operaator

 • Valikulisi turvaseadmeid saab hõlpsasti integreerida (nt hoiatustuli, fotoelement või elektrilukk)

SOMloq2

Innovaatiline kahesuunaline raadiosignaali edastamise süsteem SOMloq2

Otsene tagasiside
Soovi korral saad kohese tagasiside puldi kaudu, kui vastuvõtja on saadetud käsu töödelnud (nt Pearl Vibe pult vibreerib, kui signaal on kohale jõudnud).

Korduv raadiosignaal
Automaatse kordamise funktsioon tagab mugava avamise hoonele lähenedes. Väljuv raadiosignaal kordub teatud tsüklis: objektile lähenedes vajutad korra nuppu ja juhul, kui ei ole veel vastuvõtja piisavalt lähedal, kordab ta vajadusel automaatselt ise signaali edastamist seni kuni käsklust täitma hakatakse.

Turvaline krüptimine
Tulevikukindel raadiojuhtimissüsteem
SOMloq2 pakub maksimaalset kaitset häkkerite eest tänu Rollingcode’iga 128-bitisele AES-krüptimisele.

Suur raadioulatus
Uuenduslik hüppefunktsioon laiendab vahemikku, kuna raadiosignaale edastatakse SOMloq2 vastuvõtjatelt.

Ka olemasolevatele SOMMERi operaatoritele
SOMloq2-ga saatjad ühilduvad vanemate Somloq Rollingcode raadiosüsteemiga, võimaldades juhtida olemasolevaid operaatoreid ja raadiovastuvõtjaid.

Nutikas juhtimistehnoloogia
Saatjaid saab programmeerida ja kustutada ning teavet raadiovastuvõtjast vaadata SOMlinki teenuseliidese kaudu.

Tehnilised andmed

Tootekood: S127130001

Hinnainfo

Kasutus- ja paigaldusjuhendid

Komplekti kuulub: