Väravad, piirdeaiad

Väravad, piirdeaiad

Väravad

Väravad on oluline osa meie igapäeva elus. Probleemideta töö korral õnneks ei pea me seda osa tähele panema. Tuleb lihtsalt hankida läbimõeldud ja töökorras lahendus ning võime unustada väravad. Väravad on oluline osa ka Topdoor’i igapäeva töös, seetõttu oskame Teid kindlasti nõu ja jõuga aidata, kuna kogemusi on kogunenud juba kümne aasta jagu.

Topdoor valmistab väravaraami vastavalt vajaminevatele mõõtudele oma tootmises. Seejärel saab metallraam kuumtsingitud ja värvitud vastavalt soovile. Viimistluse osas saab sellele raamile valida sobiva lahenduse erinevate võimaluste vahel (metallaed, puitaed, võrkaed). Paigaldada võite väravad ise või tellida töö meie käest. Kindlasti tasub mõelda ka väravaautomaatikale või vähemalt selle valmiduse loomisele, kui kohe ei soovi paigaldada.

Tiibväravad

on kindlasti soodsama hinnaklassi toode võrreldes liugväravaga. See on lihtsa konstruktsiooniga, avatav nii väravaautomaatika abil, kui ka käsitsi. Samas talviti lume korral peab arvestama, et lumepuhtana tuleb hoida kogu väravate tööraadius, kuna lumelükkamisega võivad väravad hätta jääda.
Loe lähemalt tiibvärava väravaautomaatika kohta ja nende hindade kohta.

Väravad. Liugvärav.

Väravad. Liugvärav.

Liugväravad ehk lükandvärav

liigub piki piirdeaeda. Seega ei vaja suurt liikumisruumi ja sobib ka kitsastesse oludesse. Samas peab arvestama, et küljele liikumiseks vajab liugvärav 1,5 korda sama suurt ruumi, kui väravaava ise. Konstruktsioon on tugev ja kindel. Lumetakistus ei ole ka reeglina mingiks probleemiks.
Loe lähemalt liugväravate väravaautomaatika kohta ja nende hindade kohta. 

Jalgvärav

reeglina välimuselt sarnane autovärava lahendusele. Avatav käsitsi. Konstruktsioonraam on soovitav kuumtsinkida enne värvimist, et vältida rooste teket. Võimalik lukustada ka elektriliselt.

 

Tagame enda poolt valmistatud toodetele kõrge kvaliteedi tehes koostööd Euroopa juhtivate materjalitootjatega: Itaalia aiavärava detailide tootja Comunello, tõkkepuude tootja Beninca ning Saksamaa suurimaid automaatika lahenduste pakkujaid Sommer.

Oleme spetsialiseerunud järgmistele valdkondadele:

Aia ehitus
Väravad
(liugväravad, tiibväravad, jalgväravad)
Piirdeaiad (metallaiad, võrkaiad, puitaiad)
Väravaautomaatika (tiibvärava automaatika, liugvärava automaatika)
Garaažiuste automaatika
GSM moodul automaatika juhtimiseks
Tõkkepuud
Parkimistõkised
video-fonosüsteem
Garaažiuksed
Aiavärava hinged ja lükandvärava detailid
Metallitööd (trepipiirded, rõdupiirded, metallist trepid, invateed)

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele terviklahendusi, professionaalsest nõustamisest kuni piirete ja väravate paigaldamiseni välja.

Kehtivad tegevusload:

Ehitusjuhtimine: EEJ001637
Ehitamine: EEH003323
Kaubandus: KTE022774