Väravad, aiad, automaatika – see on meie teema!

Igal firmal oma teema, meie  põhiteema on aedade ehitus ja väravad, aiad, automaatika ongi just see.

Aiad 

Piirdeaiad – siin on meie lemmikteema metallaed. Kuna meil on oma tootmishoone vajaliku sisseseade ja tehnikaga, omad keevitajad, insener, projekteerija  ja mis kõige olulisem – pikaajaline hindamatu kogemus, siis see on meie parim oskus ja suurim kirg! Loomulikult ehitame Teile ka puitaia, võrkaia, roigasaia vms.

metallaiad, varbaiad, piirdeaiad

Metallaiad

Väravad ja väravaautomaatika

Kui on aed, siis peavad olema ka väravad. Ja mis värav täna on ilma väravaautomaatikata? See tundub hetkel sama harv nähtus, kui inimene, kellel ei ole mobiiltelefoni. Väravad teeme korralikud – siin on vaja teadmisi ja seda meil on kogunenud! Teame mis teeme ja Teie ei pea selle pärast muretsema. Väravaautomaatikat pakume meie arvates väga usaldusväärselt saksa firmalt SOMMER. Mis teeb meie jaoks SOMMERi usaldusväärseks? Kogemus, et asjad töötavad ja kui esinebki mõni tehniline apsakas, siis ollakse kohe abiks asi lahendama. Järjepidev innovatsioon: alati võib kindel olla, et tehnoloogia ei jää ajale jalgu, lisandub mugavuslisasid, uusi võimalusi jms. Ja loomulikult ei tähenda see seda, et peaksite väravaautomaatika igal aastal välja vahetama. See kestab 10 aastat rahulikult, kuid lisandub uuenduslikke võimalusi. 

Liugvärav varbtäitega, Runner väravaautomaatika, sommer

Liugvärav varbtäitega nelikanttorust 40×10 mm, sammuga 80 mm, seest vaade

Aitame väravad, aiad, automaatika Teil endal ehitada/paigaldada.

Ega Topdoor ei ihale kõiki maailma aedasid ise valmis ehitada. Kui see on Teie soov, siis meie aitame Teid oma teadmiste ja kõikvõimalik tarvikutega. Võibolla on Teile vaja lihtsalt mõni detail valmis keevitada või vajate väravahingesid vms. Mõtleme kaasa ja aitame, kuidas oskame. 

Väravahinged

Väravahinged

Olgu öeldud, et lisaks põhiteemadele, aitame Teid ka sellistes teemades, mis puudutavad:

Tõkkepuud

Parkimistõkised

Garaaźiuksed

Metallitööd