Väravad aastast 2006

Esimesed väravad valmisid väikeses garaaźis. Isu aedasid ehitada oli suur, ehitatud sai öösiti ja päeviti – nii nagu alustavates ettevõtetes ikka. Ja nii see kogemus kogunema hakkas, aasta-aastalt ikka targemaks, nagu kooliski.
Ei saa mainimata jätta, et kogemus kasvab, kui inimesed on paiksed – ja oh seda uhkust omada täna tööl inimesi, kes on meiega olnud algusest peale!

Võib öelda, et tänaseks on “gümnaasium läbitud”, põhiteadmised on olemas – kõik elemntaarne aia tootmises ja ehituses on sadu kordasid läbi proovitud.
Kuid ega areng ei lõppe – täna on väga põnev saada uusi teadmisi erakordsete ja unikaalsete aiaprojektide teostamisega aedade ehitamise vallas. Kõige pikemalt on võtnud aega üks projekt, mille tehnilist lahendust oleme testinud ja arendanud peaaegu aasta. Kuna materjali lõppviimistlus valmib koos looduse ja ilmastikuga, siis lõpptulemuseni peab veel ehk aastakese ootama. Kuid kõik sellised väljakutsed on põnevad ja arendavad. 

Seega – kui Teil on idee või idee puudus, kuidas ehitada aed, väravad ja muu sellega seonduv, siis tulge julgelt meie juurde. Meil sellise asja peale hakkavad silmad särama ja üheskoos saab kindlasti sobiv ideeteostus Teie aiale projekteeritud ning aia tootmine, ehitus ja paigaldus võib alata. 

Päikeseenergia on taastuv, tasuta tarbitav ja sisuliselt ammendamatu energialiik. Igapäevaselt jõuab maale rohkem päikeseenergiat, kui me seda kasutada jõuame. Seega tundub mõistlik panna päike enda jaoks kasu teenima.

Eestis on aina enam ettevõtteid, kes on valmis kliimaneutraalsuse saavutamise nimel oma äritegevust muutma keskkonna- ja energiatõhusamaks.

Rõõmuga teatame, et ka Topdoor on nüüd nende ettevõtete hulgas. Laotasime korraliku päikesepargi oma katusele. 

Ka meile on tähtis vähendada ettevõtte ökoloogilist jalajälge. Rohepööre algab ju meist endist. See tähendab, et aastas jääb õhku paiskamata nii mõnedki tonnid süsihappegaasi.

Muidugi tundub meile, et see on ka majanduslikult mõistlik otsus, tarbime ju kõige enam elektrit just siis, kui õues on valge. Ja päikest ei ole meil varjamas miski muu peale pilvede :-). Tundub õige ja hea ja soovitame teistelegi!