Väravad aastast 2006 2018-03-21T17:09:13+02:00

Väravad aastast 2006

Esimesed väravad valmisid väikeses garaaźis. Isu aedasid ehitada oli suur, ehitatud sai öösiti ja päeviti – nii nagu alustavates ettevõtetes ikka. Ja nii see kogemus kogunema hakkas, aasta-aastalt ikka targemaks, nagu kooliski.
Ei saa mainimata jätta, et kogemus kasvab, kui inimesed on paiksed – ja oh seda uhkust omada täna tööl inimesi, kes on meiega olnud algusest peale!

Võib öelda, et tänaseks on “gümnaasium läbitud”, põhiteadmised on olemas – kõik elemntaarne aia tootmises ja ehituses on sadu kordasid läbi proovitud.
Kuid ega areng ei lõppe – täna on väga põnev saada uusi teadmisi erakordsete ja unikaalsete aiaprojektide teostamisega aedade ehitamise vallas. Kõige pikemalt on võtnud aega üks projekt, mille tehnilist lahendust oleme testinud ja arendanud peaaegu aasta. Kuna materjali lõppviimistlus valmib koos looduse ja ilmastikuga, siis lõpptulemuseni peab veel ehk aastakese ootama. Kuid kõik sellised väljakutsed on põnevad ja arendavad. 

Seega – kui Teil on idee või idee puudus, kuidas ehitada aed, väravad ja muu sellega seonduv, siis tulge julgelt meie juurde. Meil sellise asja peale hakkavad silmad särama ja üheskoos saab kindlasti sobiv ideeteostus Teie aiale projekteeritud ning aia tootmine, ehitus ja paigaldus võib alata. 

Liugvärav, joonis liugväravale, paigaldusjoonis