Väravate tootmine – kui mõndasid piirdeaedasid on võimalik ise ehitada ja eksisteerib võimalus ise osised kokku kombineerida – näiteks võrkaed: ostad aiapostid, aiavõrgu ja kinnitusvahendid ning ehitus võib alata! Samuti puitaia puhul – hakkaja mees saab hakkama! Väravad siiski reeglina peab tootma tööstuslikult, väravaraami kindlasti, isegi – kui täidis ise paigaldada. Mõnedest kauplustest saab leida valmistoodetud väravaid standardmõõtudes, kuid reeglina ei ole need tihti sobiv lahendus. Samuti on keeruline ise ehitada metallaeda. 

Oma tootmishoone

Väravate tootmine või metallaedade tootmine algab valikust: kas osta kellegi käest teenus sisse või ise omada võimekust seda teha.

Topdoor on üks vähestest aiaettevõtetest, kellel on päris oma tootmishoone.

Ei rendi, ei osta teenust sisse. On oma kinnisvara ja võimekus ühes maja otsas teha projektid ja tööjoonised ning teises maja otsas need koheselt valmis toota. Materjal on laos, mehed jooniste järgi töötamas. Jah, tsinkimisse peame toodetud väravad, aiapostid või aiapaneelid viima, kuid muu on reeglina lokaalne.
Jäävad ära vahendustasud ning edasi-tagasi transpordid. 

Oleme ise maaletoojad

Väravate tootmise ja aedade ehitamise juures on detaile, mida eestis pole siiani olnud mõistlik toota – näiteks väravaautomaatika, tõkkepuud, väravahinged, juhtrullikud jms.
Nende vajaduste rahuldamiseks oleme leidnud koostööpartnerid euroopast, kelle toodetele me oleme maaletoojad eestis. Samuti jäävad vahendustasud ära. Oleme oma valikutega olnud rahul juba 12 aastat! Ning meie euroopa tootjad peavad Topdoori oma pikaaegseks koostööpartneriks.

Nii uskumatu kui see ka pole, on eestis ainulaadselt ekstreemsed ilmastikutingimused väravautomaatika jaoks.

Sommeri (meie partner väravautomaatika vallas) tehnikud on spetsiaalselt eesti jaoks meie pideva tagaside ja koostöö tulemusena välja töötanud erilahendusi ja täiustanud oma tooteid kogu euroopa jaoks. 

Oleme SOMMERI ja väravatarvikute Maaletoojad eestis

Oleme SOMMERI maaletoojad eestis

Tooted kohe laos olemas

Väravautomaatika ja muud vajalikud tarvikud väravate tootmiseks on meil reeglina kohe laos olemas. Väga harva juhtub, et mõni toode on otsas ja veel pole juurde tulnud.