twist M/ML väravaautomaatika tiibväravale

Uus tiibvärava automaatika Twist M / ML on saabunud!

Uus tiibvärava automaatika twist M ja twist ML lisab meie valikusse automaatikat, mis on uue mehhaanilise võimekusega väravatele, mille ühe väravalehe laius on max 2,5 m ja raskus max 300 kg.

väravaautomaatika tiibväravale twist M/ML

Uus kahesuunaline 4 kanaliga SOMloq2 raadiojuhtimissüsteem on juba standardvarustuses sellel automaatikal

Toote eelised

Lihtne paigaldada
Kahejuhtmeline tehnoloogia võimaldab lihtsat ühildamist juhtseadmega.

Praktilised funktsioonid

Ilma autota sisenemise funktsioonina saab avada ainult ühe väravalehe ja siseneda näiteks jalgrattaga või jala. Võimaldab nii parem-, kui vasakpoolse väravalehe avamist.

Automaatse sulgumise funktsiooniga võite olla kindel, et värav on teie taga alati lukus. Värav sulgub automaatselt pärast fotosilmadest möödumist. Sulgumise aja saab määrata individuaalselt.

Sujuv liikumine ilma võimsuskadudeta. Kontrollitud sujuv liikumine vähendab veidi kiirust enne lõppasendit, mis tähendab väravale ja mehaanilistele komponentidele väiksemat pinget.

Arukas valgustus
Valikuline valgustuselement (S13745-00001) annab täiendava aktsendi, valgustades maapinda väravalehe liikumise ajal.

Paindlik paigaldus
Suur 120° avanemisnurk sobib eriti hästi kaldus sissesõiduteele.

Kõrge temperatuuritaluvus
Automaatika on mõeldud äärmuslikele temperatuuridele -25 °C kuni +65 °C.

 

twist M/ML väravaautomaatika tiibväravale

Turvalisus

Turvalisus ennekõike
Iselukustusfunktsioon takistab värava käsitsi avamist. See hoiab ära ka sõiduki kahjustamise, kui tugev tuuleiil tabab väravat.

Elektrikatkestus? Pole probleemi.
Mehaanilise hädaavanemise saab aktiveerida käsitsi võtme abil. See tagab värava avanemise ka elektrikatkestuse korral. Veel üks võimalus on avada värav väljastpoolt Bowdeni juhtme abil.

Hästi läbimõeldud
Kaabli väljumisava asukoht hoiab ära kaabli maapinnal lohisemisest põhjustatud kahjustusi. See võimaldab madalamat paigalduskõrgust värava alumisel talal. Tulemus: parem jõuülekanne ja atraktiivsem disain.

Kaitse
Süsteem jälgib liikumisjõude elektroonilise mootoriseire abi vastavalt standardile EN 12453. Pidevalt testitavad ja programmeeritud jõuväärtused tuvastavad ka erinevaid keskkonnamuutusi (temperatuur, uste mehaaniline kulumine, härmatis ja jää) ning kompenseerivad need. See tagab inimestele ja sõidukitele igal ajal optimaalse turvalisuse.

väravaautomaatika tiibväravale twist M/ML

twist M või twist ML?

Ainus erinevus twist M ja twist ML vahel on see, et twist ML on pikema tõukejõu toruga, mis annab pikema käigupikkuse (twist M 390 mm/ twist ML 550 mm). Twist ML-i saab paigaldada suurtele telliskivist postidele ning avanemisnurk on 130°.

Lisavarustus

SOMMER pakub twist M ja twist ML komplektidele täiendava võimalusena: 

  • Turvatarvikuid, näiteks fotosilmasid ja turvakontakti teipi.
  • Valgustuselementi, mida saab kasutada visuaalsete efektide loomiseks. See valgustab maapinda liikumise ajal mootori all ( artikkel S13745-00001)
  • Täiendavaid tarvikuid, nagu väljastpoolt lukustuse avamise komplekt: S11142-00002, või spetsiaalseid liitmikke. Mõned paigaldusolukorrad nõuavad spetsiaalseid liitmikke. Sel põhjusel on SOMMERil õige postiliitmik praktiliselt igaks paigaldusolukorraks. 

Paigaldus

Twist M/ML tulid, et asendada meie populaarsed mudelid twist 200 E/EL. Esialgu on saadaval nii vanemad, kui uuemad versioonid, kuid vaikselt hakkame suunduma ainult M/ML pakkumisele. Kui on soov vahetada juba paigaldatud E/EL mudel tulevikus uue vastu, siis saab hoolduse käigus kiiresti ja lihtsalt uue twist M/ML-iga asendada, kuna selle paigaldusmõõtmed on identsed eelkäija mudeli omadele. See säästab väärtuslikku aega.

Uus twist M/ML on varustatud 2-juhtmelise tehnoloogiaga, mis lihtsustab oluliselt paigaldajate jaoks juhtseadmega ühendamist. Lisaks pakub juhtseade turvasisendit, hoiatustule väljundit (24V DC/max 25W), kahte impulsssisendit, releeväljundit, aku pesa ja pesa meie raadiovastuvõtja jaoks.  
Tulevikukindel raadiojuhtimissüsteem SOMloq2 pakub maksimaalset kaitset häkkerite eest tänu 128-bitisele AES-krüptimisele koos Rollingcode’iga ning hüppe/automaatse korduse funktsioonile suure raadioulatuse tagamiseks.

twist M/ML

SOMloq thenoloogia

Maksimaalne ohutus

Tulevikukindel raadiojuhtimissüsteem SOMloq2 pakub maksimaalset kaitset häkkerite eest tänu 128-bitisele AES-krüptimisele Rollingcode’iga.

Korduv raadiosignaal

Automaatne kordusfunktsioon võimaldab aeda mugavalt avada hoonele lähenedes. Väljundraadiosignaal kordub teatud tsükli jooksul, et saavutada käskluse edastamine esimesel võimalusel.

Kõrge raadioulatus

Uuenduslik “hüppefunktsioon” laiendab leviala, kuna raadiosignaalid edastatakse SOMloq2 vastuvõtjatelt.

Samuti olemasolevatele SOMMER operaatoritele

SOMloq2-ga saatjad on tagasiühilduvad Somloq Rollingcode raadiosüsteemiga, võimaldades juhtida olemasolevaid operaatoreid ja raadiovastuvõtjaid.