Twist 200 XL

Supertugev väravaautomaatika tavapärasest suurematele väravalehtedele.

Rohkem pole võimalik? On ikka: Twist XL-i saab kasutada parem- ja vasakpoolsete väravate puhul, samuti nii ühe- kui kahetiivalisel väravatel. Töötab kuni 7 m laiuste tiibade või 1100 kg kaaluga tiibade puhul.

Tootekirjeldus

Ohutus tänu suurele kandevõimele
Tänu patenteeritud pidurisüsteemile on käigumootor kaitstud mehaanilise ülekoormuse eest. Operaator peab ilma probleemideta vastu kuni 3-tonnistele ülitugevatele jõumõjudele, nt. tuulekoormuse või vandalismi või sissemurdmiskatse tõttu.

Optimaalne jõu rakendamine läbi pehme liikumise
Tõhus jõu rakendamine tagab kontrollitud pehme liikumise ka kaldteel, mis väldib tarbetut võimsuse kadu.

Funktsioonid, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks.
Jalgvärava funktsiooni abil saab avada osaliselt ühe väravatiiva ja jõuda kinnistule näiteks rattaga või jalgsi. Seetõttu ei ole vaja ilmtingimata ehitada jalgväravat, juhul kui oleks vaja kogu sissesõidutee laius kasutada autoga sissesõitmiseks. 

Automaatse sulgemisfunktsiooniga saate olla kindel, et värav on alati teie taga lukus. Pärast fotosilma läbimist sulgub värav määratud aja möödudes automaatselt.

Maksimaalne temperatuuritaluvus 
Operaator on mõeldud temperatuuridele -25 ° C kuni +70 ° C.

Kaitse teile ja teie lähedastele
Juhtimistehnika jälgib liikumisjõude vastavalt standardile EN 12453 mootori elektroonilise jälgimise abil. Pidevalt testitud ja programmeeritud süsteem tuvastavab ka keskkonnamuutused (temperatuur, ukse mehaaniline kulumine, külm ja jää) ning kompenseerib need. See tagab inimestele ja sõidukitele kogu aeg optimaalse turvalisuse. 

Automaatse lukustuse tõttu ohutus
Mootori tugev automaatne lukustamine takistab värava käsitsi avamist. Ilma automaatse lukustusajata võib värava tiib teie autot kahjustada, kui väravale rakendub näiteks tugev tuulepuhang.

Elektrikatkestus – mis nüüd?
Värava avamiseks voolukatkestuse korral saab mehaanilise hädaseiskamisvõtme abil värava avada käsitsi. Isegi kui operaatoril on tugev kokkupuutesurve, saab vabastusluku avada vähese jõu rakendamisega ning keegi ei jää värava taha.

Mõeldud viimse detailini välja
Kuna kaabel ei välju alumiselt poolelt, välditakse vastu teed liikumise põhjustatud kahjustusi. See võimaldab stabiilsel värava alumisel talal madalamat kinnituskõrgust. Tulemuseks on jõu parem edastamine ja kenam välimus.

Tehnilised andmed

Tootekood: 3280V000 ja 3282V005

Hinnainfo

Kasutus- ja paigaldusjuhendid