Twist 350

Võimas väravaautomaatika kuni 4 meetrisele väravalehele.

Nagu Twist 200 E ja EL saab ka seda sutomaatikat universaalselt paigaldada: vasakule või paremale avanevate väravate jaoks, ühe- või kahelehelisena. Juhitav pehme liikumine vähendab kiirust vahetult enne lõppasendi saavutamist. Elegantse disainiga automaatika sobib kuni 4 m-le või 700 kg kaaluvale väravalehele.

Tootekirjeldus

Ohutus tänu suurele kandevõimele
Tänu patenteeritud pidurisüsteemile on käigumootor kaitstud mehaanilise ülekoormuse eest. Operaator peab ilma probleemideta vastu kuni 2-tonnistele ülitugevatele jõumõjudele, nt. tuulekoormuse või vandalismi või sissemurdmiskatse tõttu.

Optimaalne jõu rakendamine läbi pehme liikumise
Tõhus jõu rakendamine tagab kontrollitud pehme liikumise ka kaldteel, mis väldib tarbetut võimsuse kadu.

Funktsioonid, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks.
Jalgvärava funktsiooni abil saab avada osaliselt ühe väravatiiva ja jõuda kinnistule näiteks rattaga või jalgsi. Seetõttu ei ole vaja ilmtingimata ehitada jalgväravat, juhul kui oleks vaja kogu sissesõidutee laius kasutada autoga sissesõitmiseks. 
Automaatse sulgemisfunktsiooniga saate olla kindel, et värav on alati teie taga lukus. Pärast fotosilma läbimist sulgub värav määratud aja möödudes automaatselt.

Õnnetuste ennetamine elektrooniliselt juhitava jõu mõõtmise abil
Operaator õpib ise ja töötab tänu DPS-le (dünaamiline toitesüsteem) hetkel kõige ökonoomsemal viisil. See kohaneb keskkonnaga ja liigub alati sama kiirusega. Takistuste puhul mootor peatub või pöördub tagasi. See hoiab ära vigastused ja vara kahjustamise.

Maksimaalne temperatuuritaluvus 
Operaator on mõeldud temperatuuridele -30 ° C kuni +70 ° C.

Automaatse lukustuse tõttu ohutus
Mootori tugev automaatne lukustamine takistab värava käsitsi avamist. Ilma automaatse lukustusajata võib värava tiib teie autot kahjustada, kui väravale rakendub näiteks tugev tuulepuhang.

Elektrikatkestus – mis nüüd?
Värava avamiseks voolukatkestuse korral saab mehaanilise hädaseiskamisvõtme abil värava avada käsitsi. Isegi kui operaatoril on tugev kokkupuutesurve, saab vabastusluku avada vähese jõu rakendamisega ning keegi ei jää värava taha.

Mõeldud viimse detailini välja
Kuna kaabel ei välju alumiselt poolelt, välditakse vastu teed liikumise põhjustatud kahjustusi. See võimaldab stabiilsel värava alumisel talal madalamat kinnituskõrgust. Tulemuseks on jõu parem edastamine ja kenam välimus.

Tehnilised andmed

Tootekood: 3365V000

Hinnainfo

Kasutus- ja paigaldusjuhendid

Komplekti kuulub: