Twist 200 EL

Väravaautomaatika kuni 2,5 meetrisele väravalehele,
sobib ka väga paksudele aiapostidele

Mootori käigupikkus on pikem võrreldes Twist 200 E-ga.  550 mm liikumispikkus võimaldab automaatika paigaldada ka väga laiadele kivipostidele.
Kompaktse konstruktsiooniga saab twist 200 EL universaalselt paigaldada: vasakule või paremale avanevate väravate jaoks, ühe- või kahelehelisena. Juhitav pehme liikumine vähendab kiirust vahetult enne lõppasendi saavutamist.

Tootekirjeldus

Funktsioonid, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks.

Jalgvärava funktsiooni abil saab avada osaliselt ühe väravatiiva ja jõuda kinnistule näiteks rattaga või jalgsi. Seetõttu ei ole vaja ilmtingimata ehitada jalgväravat, juhul kui oleks vaja kogu sissesõidutee laius kasutada autoga sissesõitmiseks. 

Automaatse sulgemisfunktsiooniga saate olla kindel, et värav on alati teie taga lukus. Pärast fotosilma läbimist sulgub värav määratud aja möödudes automaatselt.

Paindlikud paigaldusomadused
Suur avanemisnurk 130 ° on ideaalne kaldteedele.

Maksimaalne temperatuuritaluvus 
Operaator on mõeldud temperatuuridele -30 ° C kuni +70 ° C.

Kaitse teile ja teie lähedastele
Juhtimistehnika jälgib liikumisjõude vastavalt standardile EN 12453 mootori elektroonilise jälgimise abil. Pidevalt testitud ja programmeeritud süsteem tuvastavab ka keskkonnamuutused (temperatuur, ukse mehaaniline kulumine, külm ja jää) ning kompenseerib need. See tagab inimestele ja sõidukitele kogu aeg optimaalse turvalisuse. 

Automaatse lukustuse tõttu ohutus
Mootori tugev automaatne lukustamine takistab värava käsitsi avamist. Ilma automaatse lukustusajata võib värava tiib teie autot kahjustada, kui väravale rakendub näiteks tugev tuulepuhang.

Elektrikatkestus – mis nüüd?
Värava avamiseks voolukatkestuse korral saab mehaanilise hädaseiskamisvõtme abil värava avada käsitsi. Isegi kui operaatoril on tugev kokkupuutesurve, saab vabastusluku avada vähese jõu rakendamisega ning keegi ei jää värava taha.

Mõeldud viimse detailini välja
Kuna kaabel ei välju alumiselt poolelt, välditakse vastu teed liikumise põhjustatud kahjustusi. See võimaldab stabiilsel värava alumisel talal madalamat kinnituskõrgust. Tulemuseks on jõu parem edastamine ja kenam välimus.

Tehnilised andmed

Tootekood: 3230V000

Hinnainfo

Kasutus- ja paigaldusjuhendid

Komplekti kuulub: