Aia ehitamine – kas on vaja eksperti?

Aia ehitamine – see on lai mõiste. Väravaautomaatika paigaldusoskus ei tee kellestki veel eksperti. Aia ehitamine algab ideest ja koosneb tehniliselt pädevast projektist, ehituslubade taotlusest kuni väravaautomaatika puldi valimiseni välja.
Eksperdiks kasvatakse pika aja vältel, sest puutudes kokku erinevate olude ja tehniliste probleemidega, mis tulevad ette aia ehitamises, on alati midagi juurde õppida.

Seega, kui tegemist on vähegi keerukama aiaehitamise projekti või ideega, siis see eeldab kogemust, nagu igal tööalal.

Samuti tuleb lisaks praktikale omandada kõige uuemaid tarkusi ka koolipingis. Meie vastutavad eksperdid vastavad kõikidele kutsekvalifikatsiooni nõuetele. 

Lähemalt meie toodete-teenuste kohta saad lugead siit

Kuna eksperdiks saamise üheks kriteeriumiks on aeg, siis meie kolm pikaajalisemat töötajat, kelle teadmistel on kandev roll, et Topdoor saab end nimetada eksperdiks aia ehitamises, on (lisaks asutajale, kelleks on Roman):

  1. Oleme ääretult uhked oma kõige tähtsama “tehnilise aju”, Raimondi, üle. Tema koos oma piiramatu tehnilise taibukusega on meiega olnud algusest peale. Selliseid mehi peab “tikutulega” otsima. Piltlikult öeldes, kui vaja on ehitada loss liivale, siis tema selle teostamiseks pädeva tehnilise lahenduse ka leiab. Loomulikult on tal ka kõik vajalikud pidevalt uuendatud insenerile kohased sertifikaadid. Raimondi aju on puudutanud iga vähegi keerukamat või spetsiifilisemat aia ehitamise projekti.
  2. Et aiad püsti seisaksid, on reeglina vaja teostada metallitöid. Meil on selleks üks suurepäraste oskustega keevitaja Dima – samuti meiega algusaastastest saadik. Jälle ainult “tikutule paistel” leitav mees. Täpne töö, imetlusväärne töössesuhtumine ning usaldusväärsus on teda iseloomustavad märksõnad. Jällegi – iga Topdoori toodetud aed ja värav on Dima puudutatud!
  3. Ja meil on veel üks Dima, müstiline noor mees. Ka temasugust saab ainult “tikutulega” otsides leida. Tema on meie tagala kõiges. Kuldsete käte ja veel kuldsema suhtumisega inimene.
Nende kolme mehega ehitab juba “taevani” aia.

Aga Topdoori mõnusas kollektiivis on ka vaid õige pisut uuemaid liikmeid, kelle panuseta me hakkama ei saaks ja kes on väärtuslik osa sellest, kes oleme! 

Aia ehitamine

Eksperdid aia ehituses