Aiad, väravad, automaatika Harku vallas.

Rõõmuga kutsume Teid nüüdsest Tabasallu!

Kõikides küsimustes: info, nõuanded, tootmine, ladu, abi vms – vastused nüüd ühest kohast!

Aitame Teid kas telefonitsi (51 02 442) või kohale tulles aadressil Kooli 1a, Tabasalu.

Leida on meid lihtne:

Sõida Haabersti ringi pealt Kloogaranna teed mööda Tabasallu. Tabasalu ainsa valgusfoori juurest keera vasakule (seal on ka suunav teeviit) sõida 500 m kuni paremat kätt märkad korvpalliplatsi ning taas suunavat teeviita, selle juurest keera Kooli tänavale

Topdoor, aiad, väravad, automaatika Harku vallas

Suunav teeviit

ja oledki kohal! Kohe teine maja vasakut kätt.

Aiad, väravad, automaatika, aia ehitus harku vald, tabasalu

Aiad, väravad, automaatika nüüd Tabasalus.

 

Oleme kolinud kõik oma üksused (kontor, ladu, tootmine) ühe katuse alla ja asume nüüd Harku vallas, Tabasalus. Seega oleme paljudele olemasolevatele ja loodetavasti ka uutele klientidele veel lähemal ja hästi ligipääsetavad. Kui Sinu asukoht ei ole Harku vallas, siis loomulikult ei pea Sa muretsema. Endiselt ehitame ja toodame aedasid ning paigaldame väravatele automaatikaid kõikjal Eestis, eelkõige Harju maakonnas tervikuna. 

 

P.S Mis lugu nende Kassidega on?

Kontori akendel istuvad meil Kassid… pigem Kõutsid, kui Kiisud. Neid on kohe palju ja nad meeldivad meile, teevad tuju heaks. Aga tegelikult kõõluvad nad aia ja väravate peal, sest tegemist ju ikkagi aiafirmaga, kelle tunnussõnadeks on : aiad, väravad, automaatika.

Aiad ja värav on lausa oranźiks võõbatud, et ikka silmapaistev oleks.

Aga arva ära, mida inimesed näevad …?

Nad näevad Kasse mitte aeda, nagu meiegi. See on ju tore v.a ehk inimeste jaoks, kes arvasid et Loomapood on tekkinud Tabasallu :-)

Seega vabandused ette Loomapoodi tulijatele. Kuid katki pole midagi, kindlasti saame olla kasulik ka koertele, kassidele – kui nad näiteks aedikut vajavad. Või kui peremees soovib kinnistule piirdeaeda oma lemmiklooma kaitseks vms. Igal juhul püüame aidata, kuidas oskame!

Lisaks on meil kontoris Kalad … ja palju kohe. Ikka selleks, et toredam olla oleks! Aga neid peab küll ise tulema vaatama. 

aiad, väravad, automaatika. Harku vallas.

aiad, väravad, automaatika …. ja Kassid.

Rõõmsate kohtumisteni!