Tiibvärav

Lehisest piirdeaed, lehisest aed, lehisest aialipid, lehisest väravad

Lehisest tiibväravad – kliki fotol, et näha videod

Tiibvärav on võrreldes lükandväravaga kliendisõbralikuma hinnaga ning lihtsa ja töökindla konstruktsiooniga. Samas loetakse tiibvärava miinuseks võrreldes lükandväravaga tema suurt pöördenurga vajadust värava avanemisel. Tiibväravad on käsitsi avatavad nii sisse kui välja poole. Pakume automaatikaid nii sisse kui ka väljapoole (erilahendused) avanevatele tiibväravatele.

Tiibvärava põhiraam valmistatakse nelikanttorust 60 x 40 mm, aiapostid nelikanttorust 100 x 100 x 3 mm. Raam ja väravapostid viimistletakse pulbervärviga RAL värvikataloogi alusel ning soovituslik on kogu värava konstruktsioon enne värvimist kuumtsinkida. Käsikasutuse korral varustame väravalehed maariividega ning ülemise pöördriiviga (pöördriiv on tabalukuaasaga). Automaatikaga väravalehtedele lisame (kui arhitektuurne lahendus võimaldab) lisa horisontaali ajami kinnitamiseks maapinnast sobivale kõrgusele, et ajam ei oleks liialt maapinna ligi.  

Väravaautomaatika sobib erineva lahendusega tiibväravatele (sisse- ja välja avanevad, eramajad, tööstushooned). Võimalus on leida automaatika lahendus erinevate aiapostide korral (metallpostid, kivipostid). Väravaautomaatika osas teeme koostööd Saksamaa firmaga Sommer.

Tiibvärava raami külge saab hiljem kinnitada kas puitlaudise, spetsiaalse aiavõrgu või kergpaneeltäidise. Lisaks pakume varbtäitega tiibväravaid, kus täitena on kasutatud täismaterjali 16mm x 16mm või nelikanttoru 20 x 20 mm.

Meilt on võimalik tellida kogu tiibvärava komplekt (väravad, aiahinged, aiapostid, väravaautomaatika) koos paigaldusega, kuid soovi korral pakume oma tooteid ka ilma paigalduseta. 

Tiibvärava keevishinged on toodetud Euroopa juhtivama aiaväravate materjalide ja detailide tootja Comunello poolt, tänu millele on tagatud värava pikk eluiga ning hea kvaiteet. 

Tehtud tiibväravate töödega saate tutvuda siin .