On rõõm teatada, et Topdoor koduleht on läbinud “totaalse muutumise”.

Usutavasti on nüüd lihtsam meie lehel orienteeruda ja endale olulist sisu leida. Usume, et aia ehitus Topdoor abiga on seega veel selgem ja mõistetavam. Oleme lisanud uuendatud kodulehele palju rohkem üldist informatsiooni aia ehituse kohta. Kuidas ise ehitada aeda, kuidas aiaposte paigaldada, millist väravaautomaatikat valida ja sinnajuurde muidugi rikkalikult pildimaterjali tehtud töödest, kuna neid meie 10 eduka tegevusaasta vältel päris palju kogunenud. 

Ka kodulehe ülesehituse oleme teinud nii lihtsaks, kui meie arvates vähegi võimalik – ikka selleks, et info leidmine ning aia ehitus Topdoor’iga oleks kiire ja ilma liigsete selgitamisvajadusteta.

Oleme lisanud kodulehele igale valdkonnale eraldi hinnapäringu ankeedid. Neid põhjalikult täites, saame me anda väga kiiresti konkreetsed ja adekvaatsed vastused ilma liigsete kontaktivõtmistega, mis tihti ajanappuse tõttu meie klientidele on meelt mööda. Samas – kui Teie tunnete, et soovite arutada asju ja saada kõikidest detailidest täpne ülevaade, siis meil Teie jaoks aega jagub ja kontakteerume heameelega ise ka väga nappide algandmete korral.

Oleme lisanud uuendatud kodulehele ka nn poe. See pole küll klassiakline epood, kust kohe saab ostukorvi tooteid lisada, kuid meie arvates annab siiski hea ülevaate, milliseid hädavajalikke detaile me müüme – ikka selleks et aia ehitus Topdoor abiga oleks täpselt Teie vajadustest lähtuv. Ehitades näiteks ise aia, vajate Te siiski kindlaid detaile (väravahinged, väravaautomaatika jms.), mida tavapoest ei leia. Meie poes saate ka ülevaate, milliseid detaile on võimalik aia ehituse juures lisada ja palju need maksavad.

Nüüd avaneb meie kodulehekülg sobivalt vastavalt sellele, millise nutiseadmega Te seda sirvite (mobiiletelefon, tahvelarvuti, lauaarvuti). 

Kui Teil on tähelepanekuid, milles võiksime veel oma kodulehte parendada, siis oleme selle meiega jagamise eest väga tänulikud.

Täname meie kodulehe valmistajat Veebikoda.