väravahinged, Tiibvärava tarvikud

Väravahinged

Väravahinged on tiibvärava peamiseks komponendiks. Erinevad väravahingede lahendused on nii metallpostidele kui kivipostidele. Meie tootevalikus on väravahinged keevishülsiga nii reguleeritava mutriga, kui ka ilma. Reguleeritava mutri puhul annab hinge hiljem mugavalt lehtvõtmega reguleerida, ilma et peaks tiibvärava hinge lahti võtma. On ka pika keermelatiga keevishing, mida saab kasutada läbi posti kinnitamiseks. Kui betoon- või kivipost on juba varasemalt olemas, siis annab väravahinge posti külge kinnitada spetsiaalse alusplaadi abil. 

Võime oma pika kogemustepagasi baasil öelda, et väravahingede kvaliteet on äärmiselt oluline, kuigi paistab ehk vähetähtsa detailina suure värava juures. Oleme käinud küllalt remontimas väravaid, kus hingedeks on kasutatud metallukse hingesid. Need kipuvad väljas kinni roostetama, kui neid ei õlitata. Ja selle tulemusena värav ei tööta enam korrektselt. Nende väljavahetamine on väga ajamahukas ning tihtilugu on isegi mõistlikum valmistada uued väravad, kuna keevishinged oma mõõtudelt ei ühti metallukse hingede mõõtudega ja tänu sellele ei pruugi olla võimalik neid üldse vahetada. Seetõttu paneme Teile südamele, et tuleb valida õiged tooted.

Lisaks on meil erinevad riivid. Maariive kasutatakse tiibäravatele väravalehtede fikseerimiseks pinnasesse. Maariivid teeme enamjaolt ise vastavalt vajadusele. Tiibade omavaheliseks fikseerimiseks kasutatakse ülemisi riive. See võib olla pöördriiv või lükandriiv, millel on üldjuhul tabaluku aasad.

Me soovime isetegijatele pakkuda aiaehitamiseks kõiki tarvilikke komponente. Oleme nende maaletoojad ja ehitame ka ise igapäevaselt väravaid. Soovime pakkuda vaid vastupidavat ja kvaliteetset tootevalikut, sellist, mida ise oma pika praktika jooksul oleme hinnanud parimaks.

Väravatarvikute hinnad

Воротные петли

Воротные петли

Vaata videod