Eksperdid aia ehituses 2018-03-21T15:31:13+00:00

Eksperdid aia ehituses

See on palju öeldud! Aga mitte liialdatult palju, seisame oma sõnade taga!

Aia ehitus – see on lai mõiste. Ei saa pidada oskust väravaautomaatikat paigaldada oskuseks olla eksperdid aia ehituses. Aia ehitus algab ideest, projekteerimisest, joonistest, ehituslubade taotlusest kuni väravaautomaatika puldi valimiseni.
Eksperdiks kasvatakse pika aja vältel, puutudes kokku kõikide detailidega, mis tulevad ette aia ehituses. Ikka ja alati on midagi juurde õppida, kuid väga paljude detailidega oleme kokku puutunud ja kogemust omandanud.
Samuti tuleb lisaks praktikale omandada kõige uuemaid tarkusi ka koolipingis. Meie vastutavad eksperdid vastavad kõikidele kutsekvalifikatsiooni nõuetele

Olles maininud ühe kriteeriumina aega eksperdiks saamisel, siis olgu nimetatud meie 3 pikaajalisemat töötajat (lisaks asutajale Romanile), kelle teadmistel on suur osa, et Topdoor saab end nimetada eksperdiks aia ehituses.

  1. Oleme ääretult uhked oma kõige tähtsama “tehnilise aju”, Raimondi üle. Tema koos oma piiramatu tehnilise taibukusega on meiega olnud algusest peale. Selliseid mehi peab “tikutulega” otsima. Piltlikult öeldes, kui on vaja ehitada loss liivale, siis tema pädeva tehnilise lahenduse selle teostamiseks ka leiab. Loomulikult on tal ka kõikvajalikud pidevalt uuendatud insenerile kohased sertifikaadid. Raimondi aju on puudutanud iga vähegi keerukamat või spetsiifilisemat aia projekti. 
  2. Et aiad püsti seisaksid, on reeglina vaja teostada metallitöid. Meil on selleks üks suurepäraste oskustega keevitaja Dima – samuti meiega algusaastastest saadik. Jälle ainult “tikutule paistel” leitav mees. Täpne töö, imetlusväärne töössesuhtumine ning usaldusväärsus on teda iseloomustavad märksõnad. Jällegi – iga Topdoori toodetud aed ja värav on Dima puudutatud!
  3. Ja meil on veel üks Dima, müstiline noor mees. Ka temasugust saab ainult “tikutulega” otsides leida. Tema on meie tagala kõiges. Kuldsete käte ja veel kuldsema suhtumisega inimene.

Nende kolme mehega ehitab juba “taevani” aia.
Aga Topdoori mõnusas kollektiivis on ka vaid õige pisut uuemaid liikmeid, kelle panuseta me hakkama ei saaks ja kes on väärtuslik osa sellest, et uhkusega saaksime väita:
Oleme eksperdid aia ehituses!”

Eksperdid ai aehituses

Eksperdid aia ehituses